Powiatowe zawody w biegach przełajowych
Wpisany przez BW   
środa, 01 października 2014 11:03

biegi30 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym, powiatowe zawody sportowe. Młodzież ze szkół średnich rywalizowała w biegach przełajowych. Pierwsze zawody - pierwsze sukcesy! Drużyna chłopców w składzie: Sz.Szuwalski, E.Samołyk, R.Szuwalski, J.Chruścicki, G.Sadowski, M.Siekierka, A.Mastalerz, R.Ziółkowski, A.Chęć, J.Woźniak zajęła 1 miejsce. Dziewczęta w składzie: A.Borowińska, K.Czopek, K.Żywicka, N.Cisłak, K.Czuba, D.Kotłowska, E.Wdowiak, P.Miazga, A.Skarżycka zajmując 2 miejsce na podium, ustąpiły tylko zawodniczkom z Opola. 

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Rywalizacja chłopców Rywalizacja dziewcząt
  1. ZS Poniatowa
  2. ZSZ Opole Lubelskie
  3. LO Opole Lubelskie
  4. ZS Chodel
  1. ZSZ Opole Lubelskie
  2. ZS Poniatowa
  3. ZS Józefów n/w
  4. LO Opole Lubelskie
  5. ZS Chodel