Rejonowe zawody w pływaniu
Wpisany przez J.Zarzycka   
piątek, 05 grudnia 2014 12:59

rejon-plywanieW barbórkowy poranek na krytej pływalni w Puławach odbyły się rejonowe zawody pływackie szkół ponadgimnazjalnych.

Sztafeta dziewcząt stanęła na podium zajmując trzecie miejsce, uzyskując czas 3:04:11, natomiast czas 2:29:79 pozwolił chłopcom stanąć tuż poza podium czyli  zdobyć czwarte miejsce (udział brało osiem sztafet pływackich chłopców).

Najlepszą pływaczką w sztafecie okazała się tegoroczna maturzystka Ola Chwaszczewska uzyskując czas 15:39. Natomiast w sztafecie chłopców najlepszy czas 12:10 uzyskał Kacper Zarzycki, również tegoroczny maturzysta.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców uzyskała lepszy czas niż w zawodach powiatowych. Mimo znacznego poprawienia wyników nie udało nam się zakwalifikować do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

Dziękuję bardzo wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę w zawodach rejonowych w pływaniu, a szczególnie tegorocznym maturzystom, którzy mimo zbliżającego się egzaminu dojrzałości zechcieli wziąć udział w zawodach

 

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Aleksandra Chwaszczewska kl. III LO, Gabriela Kuchta kl. I LO, Daria Młyniec kl. II LO, Agnieszka Skarżycka kl. III T, Alicja Kobiałka kl. III LO, Kamila Czopek kl. I LO, Agnieszka Urbańska kl. III LO, Natalia Cisłak kl. III LO, Sylwia Misztal kl. I LO, Alicja Borowińska kl. I LO

Chłopcy: Kacper Zarzycki kl. III LO, Jakub Węgorowski kl. I LO, Filip Kiraga kl. II T, Błażej Kuchta kl. III LO, Adrian Fedorowicz kl. II LO, Adrian Wojtiuk kl. II L,  Jakub Piłat kl. IV T, Łukasz Statek kl. IV T, Arkadiusz Mastalerz kl. III LO,Przemysław Krzeszowski kl. III LO

Indywidualnie na dystansie 50 m naszą szkołę reprezentowali:

Styl klasyczny: A.Chwaszczewska – czas 46:30, A.Borowińska – czas 48:36

Styl dowolny : S.Misztal –czas 37:05, K.Zarzycki – czas 29:45