Sukces ZS Poniatowa
Wpisany przez MWawrzyniak   
środa, 09 marca 2016 23:39

Tomek laureatem okręgowym OIiW. Miejsce drugie w klasyfikacji drużynowej ZS z Poniatowej Eliminacje okręgowe Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w Lublinie edycja 2015_2016 W dniu 9 marca 2016 w siedzibie WKTiR w Lublinie odbyły się eliminacje okręgowe OITiW (Blok B - Wynalazczość).  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum- Kacper Bigos, Kamil Lasota, Tomasz Nagrodzki W tegorocznych eliminacjach okręgowych udział wzięło 15 trzy osobowych drużyn. Laureaci  zespołowi miejsce I Zespół Szkół Ogólnokształcących nr2 Puławy miejsce II Zespół Szkół Poniatowa miejsce III       XXI Liceum Ogółnokształcące Lublin

Laureaci okręgowi OITiW w Lublinie miejsce I Steczkowska Patrycja  XXI LO Lublin miejsce II    Nagrodzki Tomasz   ZS Poniatowa miejsce III Urbankiewicz Patrycja ZS nr1 Lublin

Laureaci wezmą udział w Finale Ogólnopolskim Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok B -  który odbędzie się w dniach 10 - 12 czerwca 2016 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Koszalinie.

Miejsce w klasyfikacji zespołowej jest sukcesem naszej drużyny, jest najwyższym wśród Techników w całym okręgu Lubelskim