Podsumowanie etapu okręgowego Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości
Wpisany przez MWawrzyniak   
czwartek, 19 maja 2016 20:24

Uroczyste podsumowanie eliminacji okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości odbyło się 18 maja w Zespole Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie. Organizatorem jest Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji. W podsumowaniu wzięli udział uczestnicy olimpiady wraz z opiekunami, dyrektorzy szkół, przedstawiciele patronów tegorocznej edycji. Podczas podsumowania zostały wręczone dyplomy, puchary i nagrody dla najlepszych uczestników. W klasyfikacji indywidualnej miejsce II zajął Tomasz Nagrodzki, otrzymał puchar, telefon oraz dyplom uznania. Tomek znalazł się wśród trzech laureatów Olimpiady, weźmie udział w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 10 czerwca w Koszalinie. Drużyna ZS Poniatowa w składzie- Tomasz Nagrodzki, Kacper Bigos i Kamil Lasota, zajęła miejsce II, otrzymała dyplom uznania.