Dzień uśmiechu
Wpisany przez Pedagog   
wtorek, 22 listopada 2016 10:08

Gdyby nie to, że Ogólnopolska Akcja Charytatywna ma już swoją nazwę- „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, to sobotę 19 listopada można by było nazwać dniem uśmiechu. Już od godziny 8.00 w wielu poniatowskich sklepach można było spotkać wolontariuszy, którzy zachęcali klientów do wzięcia udziału w akcji. A wszystko w atmosferze radości i wzajemnej życzliwości. Wolontariusze przyklejali ofiarodawcom wesołe słoneczka i wzajemnie obdarzali się uśmiechem. Jedni cieszyli się, że mogą wspomóc akcję, drudzy, że nazbierają dużo produktów żywnościowych dla wielu potrzebujących. Jesteśmy dumni, że największą grupę wśród tych „zbierających „ stanowili uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Łącznie w tegorocznej akcji wzięły udział 43 osoby z Zespołu Szkół.

Dziękujemy za wrażliwość, ofiarowanie swojego czasu po to, by wspierać innych i oczywiście mamy nadzieję, że w kolejnych akcjach również będziemy mogli liczyć na takie zaangażowanie.