„ Olimpijski” sukces
Wpisany przez Pedagog   
piątek, 15 grudnia 2017 14:35

W ramach obchodów Światowego Dnia AIDS (1 grudnia) odbyła się „VI Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS” zorganizowana, jak co roku, przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim. Głównym celem tego działania jest zwrócenie uwagi młodzieży na coraz powszechniejszy problem zakażeń HIV, a także zwiększenie wiedzy na temat HIV i AIDS.

W Olimpiadzie wzięli udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu opolskiego. Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice z klasy LO1 i 2 z klasy T1a. Wszyscy uczestnicy pisali test składający się z 40 pytań.

Największą wiedzą wykazała się uczennica naszej szkoły Wioleta Łata, która uzyskała najwięcej punktów, zajmując tym samym I miejsce.

Już od kilku lat nasi uczniowie zajmują najwyższe lokaty w tej Olimpiadzie, dlatego cieszy nas, że i w tym roku byliśmy najlepsi. Wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania i symboliczne upominki, a dla najlepszych były jak zwykle atrakcyjne nagrody.

 

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzyLiczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości