Dzień Odzyskania Niepodległości
Wpisany przez Ada Borowska   
środa, 20 grudnia 2017 12:20

10 listopada to dla większości uczniów  dzień jak co dzień, jednak nie dla nas - uczniów klasy pierwszej liceum. Naszym zadaniem było przygotowanie uroczystej akademii z okazji  Dnia Odzyskania Niepodległości. Było to nasze pierwsze wystąpienie na forum szkoły. Wydawać  by się mogło, że ten patriotyczny temat jest oklepany, że trudno będzie nam wymyślić  coś oryginalnego i zaciekawić publikę, jednak nasza  prywatna grupa scenarzystów, w której skład wchodzą Zuzanna Czarnota, Julia Zburzyńska , Michał Dacka oraz Weronika Rodzik, spisała się na medal. Podczas pisania scenariusza mogliśmy liczyć na wsparcie pań Małgorzaty Wiśniewskiej i Dominiki Rachwał. Gdy przyszedł czas występu wszyscy byliśmy zestresowani. Na szczęście stres nie przeszkodził nam w wyjściu na scenę i zaprezentowaniu owoców naszej pracy. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele bili brawo i gratulowali nam występu. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wspólnie przygotować apel z takiej wyjątkowej okazji i mieć z tego niesamowitą satysfakcję.

 

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzyLiczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości