XXVI Finał WOŚP
Wpisany przez Pedagog   
poniedziałek, 05 lutego 2018 21:25

Tak jak w całej Polsce i na świecie  również i w Poniatowej 14 stycznia 2018 odbyła się  zbiórka funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku pozyskiwaliśmy  środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Neonatologia była celem Finałów WOŚP już siedmiokrotnie. Podczas XXVI Finału po raz kolejny zbieraliśmy fundusze, aby wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci. Podczas akcji nie mogło zabraknąć i wolontariuszy z Zespołu Szkół. Nasza młodzież wspólnie z opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu mimo niezbyt sprzyjającej aury pełniła dyżury w wielu punktach Poniatowej, zachęcając przechodniów do wsparcia akcji. W podziękowaniu za wrzucony „datek” darczyńcy otrzymywali jak zwykle czerwone serduszka. Zawartość puszek była uzależniona od miejsca kwestowania. Wśród nas znaleźli się i tacy szczęśliwcy, którzy zebrali 1436,23 złotych. Ale w akcji liczy się każdy grosz. Dziękujemy całej 25 - osobowej grupie wolontariuszy za szerzenie idei pomagania innym.

 

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzyLiczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości