Spektakl dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
Wpisany przez J.Świst   
poniedziałek, 05 lutego 2018 21:50

Po wystawieniu Jasełek w naszej szkole i bardzo dobrych recenzjach, otrzymaliśmy zaproszenie do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Karczmiskach. Uczniowie chętnie odpowiedzieli na to zaproszenie i postanowili dać wychowankom ośrodka to, co mieli najlepszego - spektakl przygotowywany ze szczególną starannością, by odbiorcom dostarczyć jak najwięcej doznań. Miały je zapewnić m.in. kolorowa i bogata scenografia, liczne efekty specjalne (światło, dzwonki, gong, dym, podkład muzyczny, a na finał wystrzelone konfetti) oraz gra aktorska na wysokim poziomie.

„Jedyną niepełnosprawnością jest złe nastawienie”.

Chcieliśmy zatem wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Karczmiskach dać nieco radości i jeżeli nam się udało, to mamy satysfakcję, iż mogliśmy wywołać uśmiech na twarzach dzieci i zostawić im cząstkę naszego serca.

 

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzyLiczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości