Konkurs ortograficzny O PIÓRO DYREKTORA SZKOŁY- wyniki
Wpisany przez JDomaszewska   
czwartek, 28 marca 2019 13:48

20 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole finał XI Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego  "O pióro dyrektora szkoły".

Organizatorzy konkursu, Samorząd Uczniowski wraz z panią  Joanną Domaszewską i Izabelą Ogonek, zaprosili do zmagań ortograficznych uczniów klas III gimnazjum, klas ósmych szkół podstawowych i klas I szkół ponadgimnazjalnych.

Miłośnicy ortograficznych łamigłówek zmierzyli się z niebanalnym tekstem dyktanda i dzięki temu mieli możliwość sprawdzenia swoich kompetencji językowych. Po trudach ortograficznych na uczestników czekał słodki poczęstunek.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE Weronika Durka Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej (2,5 p.), Anna Sobol Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej (2,5 p.), Jakub Tyszkiewicz GIMNAZJUM im. JANA PAWŁA II w PONIATOWEJ (2,5 p.)

II MIEJSCE Aleksandra Czuryło GIMNAZJUM PUBLICZNE w Ratoszynie Drugim (4 p.)

III MIEJSCE Daria Wrótniak GIMNAZJUM JANA PAWŁA II w PONIATOWEJ (4,5 p.), Oliwia Topolska Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej (4,5 p.)

WYRÓŻNIENIA

Natalia Jaworska GIMNAZJUM JANA PAWŁA II w PONIATOWEJ

Wiktoria Zdyb Zespół Szkół w Poniatowej

Julia Gajec Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej

Emilia Muszyńska Zespół Szkół w Poniatowej

Julia Pietras Zespół Szkół w Poniatowej

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy doskonałej znajomości zasad ortografii! O terminie wręcznia nagród poinformujemy telefonicznie lub listownie!