Konferencja historyczno-literacka
Wpisany przez ZS Express   
wtorek, 02 kwietnia 2019 08:52

14 marca w naszej szkole odbyła się Konferencja historyczno-literacka pt. „Oblicza kobiet w historii, literaturze i sztuce". Motywem przewodnim konferencji było upamiętnienie kobiet, które swoją postawą i czynami zasłużyły się w historii naszego kraju, kształtowanie wśród młodzieży postaw patriotycznych oraz pogłębianie wiedzy historyczno-literackiej. Uczestnicy konferencji mieli okazję wziąć udział w wykładach pt. „Kobieta w sztuce" i „Rola kobiet w historii państwa polskiego". Po zakończonych wykładach uczniowie naszej szkoły zaprezentowali apel, który przygotowali wraz z nauczycielami przedmiotów humanistycznych. Po części artystycznej miało miejsce rozwiązanie konkursu plastycznego i literackiego „Bohaterki polskiej historii- którą z nich chciałbym zobaczyć na banknotach". Po zakończonej konferencji wszyscy jej uczestnicy udali się na świetlicę szkolną na przygotowany poczęstunek.

 

Poniatowskie Forum Nowych Technologii

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzyLiczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości