Dzień Otwarty
Wpisany przez ZS Express   
wtorek, 02 kwietnia 2019 09:02

W poniedziałek 18 marca w naszych murach gościliśmy młodszych kolegów i koleżanki z ostatnich klas gimnazjum i szkoły podstawowej wraz z opiekunami. Wszystko zaczęło się tradycyjnie od przemowy Pani Dyrektor przybliżającej naszą ofertę edukacyjną, następnie nasi uczniowie oprowadzali gości po budynku szkoły. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z naszą bazą dydaktyczną, na świetlicy wziąć udział w grach i zabawach. Na sali gimnastycznej zalety naszej placówki zostały zaprezentowane na stoiskach: Liceum, Technikum i Szkoły Branżowej, Druku 3D, Robotyki, Erasmus+. Sądząc po nastrojach, przybyli goście opuścili naszą szkołę z pozytywnym nastawieniem. Uśmiechy na twarzach świadczyły o tym, że Zespół Szkół w Poniatowej to szkoła przyjazna i nowoczesna - DOBRA SZKOŁA BLISKO CIEBIE?. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i chętnie rozpoczną w niej naukę. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą placówkę.

 

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości