Dzień Patrona
Wpisany przez ZS Express   
wtorek, 02 kwietnia 2019 09:15

Dzień Patrona to ważne wydarzenie w życiu szkoły. Uczniowie klas pierwszych technikum i LO pod kierunkiem pod wychowawczyń Pani Małgorzaty Fiuk oraz Pani Jolanty Zarzyckiej przygotowali z tej okazji apel, który odbył się 19 marca. Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandarów i hymnem państwowym. Uczniowie zaprezentowali nam okres z życia naszych patronów - Eugeniusza Kwiatkowskiego i Józefa Piłsudskiego. Cały występ uświetnił nam nasz szkolny zespół muzyczny pod kierownictwem Pana Pawła Gębki, zaprezentowali oni nam wiele pięknych patriotycznych piosenek których wielu z nas już dawno nie słyszało. Apel był też okazją do wręczenia dyplomów i podziękowań naszym wolontariuszom Szlachetnej Paczki którzy pokazali że pomaganie nie jest tylko pewną chwilą w życiu każdego z nas a stylem życia, tak zaczęła się nasza uroczystość.

 

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości