SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
Wpisany przez Katarzyna Kramek   
wtorek, 23 kwietnia 2019 19:12

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIESLKIEGO ”UNDERSTAND”

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2 technikum Michał Jeziorski zajął 7 miejsce w kraju, a pierwsze w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ”Understand”, w kategorii LO2 i otrzymał wynik bardzo dobry. W tej samej kategorii Bartosz Manowski, uczeń 2 klasy Liceum Ogólnokształcącego zajął 39 miejsce w kraju i 4 w województwie, otrzymując wynik dobry. W kategorii LO 3 uczeń Liceum Ogólnokształcącego Kacper Kuchta zajął 31 miejsce w kraju i 3 w województwie otrzymując wynik dobry.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIESLKIEGO ”ENGLISH ACE”

 

 

Kolejny sukces naszych uczniów w konkursie z języka angielskiego. W kategorii LO 3 uczeń Liceum Ogólnokształcącego Kacper Kuchta zajął 3 miejsce w województwie otrzymując wynik bardzo  dobry. Natomiast w kategorii LO2 wynik dobry otrzymał Michał Jeziorskiuczeń Technikum zajmując 7 miejsce w województwie.

XV EDYCJA KONKURSU PAPIESKIEGO „DAR NA STULECIE”

Trzy uczennice naszego liceum - Natalia Mędrek, Alicja Kamela oraz Katarzyna Zielińska z klasy LO 3 – zgłębiały fakty na temat życia, twórczości oraz nauczania Jana Pawła II. Swoją wiedzę mogły sprawdzić rozwiązując test on-line w określonym limicie czasowym. Każda z uczennic otrzymała wynik 100% i zakwalifikowała się do II etapu konkursu. Kolejny etap polegał również na rozwiązaniu testu on-line w wyznaczonym czasie, był jednak o wiele trudniejszy. Nasze uczennice pokonały trudności i wszystkie trzy zakwalifikowały się do III etapu konkursu. Trzymamy kciuki za powodzenie w dalszych etapach.

XIV WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI FRANCUSKIEJ

Uczennica klasy LO2 Julia Zburzyńska zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Francuskiej. Julia wykonała utwór Lesparapluises de Cherbourg.

WOJEWÓDZKI KONKURS TŁUMACZENIA POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Natalia Mędrek zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Tłumaczenia Poezji w kategorii język rosyjski.

Serdecznie gratulujemy.