Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 trwa!
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
sobota, 04 maja 2019 19:09

Uczniowie klas ósmych Szkół Podstawowych oraz klas trzecich Gimnazjów nie czekajcie

zalogujcie się na stronę https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat i wybierzcie Zespół Szkół w Poniatowej.

Decyzja wyboru szkoły ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej  jest jedną z ważniejszych w waszym życiu.

Dlaczego Zespół Szkół w Poniatowej? W naszej szkole panuje życzliwa atmosfera. Uczniowie traktowani są w sposób indywidualny, a realizowanie ich potrzeb edukacyjnych, wychowawczych, emocjonalnych i społecznych stanowią priorytet dla szkoły. Atmosfera panująca sprzyja rozwojowi każdego ucznia.

Każdego roku wyniki egzaminów maturalnych w ZS są wyższe niż średnia OKE. Zdawalność w liceum to ponad 95% zaś w technikum to 75%. Sporym osiągnięciem ZS są wyniki egzaminu zawodowego. Zdawalność w naszej szkole jest dużo lepsza niż w OKE. Realizujemy wiele projektów, rozwijamy zainteresowania uczniów,mamy wiele sukcesów w konkursach powiatowych, wojewódzkich, krajowych.


 

Poniatowskie Forum Nowych Technologii

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzyLiczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości