III Poniatowskie Forum Nowych Technologii-zaproszenie
poniedziałek, 06 maja 2019 10:55

Po raz trzeci organizujemy prestiżową i coraz bardziej rozpoznawalną w naszym regionie konferencję „Poniatowskie Forum Nowych Technologii”. III edycja odbędzie się 21 maja 2019 r. (8:30 – 14:00) w Zespole Szkół w Poniatowej i zgromadzi około 150 uczestników. Motywem przewodnim tegorocznego spotkania będzie rozwój sektora Education Technologies w Polsce, a w szczególności nowoczesne technologie informatyczne, wspierające rozwój kompetencji Uczniów, jak również pracę Nauczycieli.

Więcej informacji w sekcji III Poniatowskie Forum Nowych Technologii oraz na fanpage szkoły https://www.facebook.com/zsponiatowa/

 

 

Udział w wydarzeniu będzie okazją do poznania różnorodnych ścieżek rozwoju i zainspiruje uczestników do pogłębiania swych zainteresowań związanych z nowymi technologiami.

Konferencja skierowana jest do młodzieży szkolnej i każdego roku przyciąga coraz większą liczbę zainteresowanych uczestników. Udział w Forum daje możliwość zapoznania się z różnorodnymi ścieżkami rozwoju w kierunku nowych technologii: informatycznych, z zakresu druku 3D, bezzałogowych statków latających (dronów), czy maszyn CNC.