Pożegnanie maturzystów
Wpisany przez Wiola Łata $ ZS Express Nr 15   
poniedziałek, 13 maja 2019 21:19

Koniec kwietnia to dla większości pełnia wiosny i czas, kiedy coraz częściej myślimy o wakacjach. Dla społeczności szkół średnich to moment szczególnie intensywnych przygotowań do egzaminu maturalnego. To również chwila rozstania.
W piątek 26 kwietnia nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów Zespołu Szkół w Poniatowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego po raz ostatni dyrekcja, grono pedagogiczne i wszyscy uczniowie mogli spotkać się z tegorocznymi maturzystami. W tym dniu zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły, wyróżnienia dla najzdolniejszych uczniów za wysoką średnią ocen oraz za inne szczególne osiągnięcia.  Słowa wdzięczności za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły i jej społeczności, za motywowanie do działania oraz za codzienną żmudną pracę z młodzieżą usłyszeli również pedagodzy oraz rodzice tegorocznych abiturientów. Całą uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów z klas LO2 i T3a, którzy w żartobliwy sposób ukazali realia i perypetie życia tegorocznych maturzystów w naszej szkole.

 

 

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości