Sukcesy z Języka Angielskiego uczniów Zespołu Szkół w Poniatowej
Wpisany przez Barbara Kramek   
piątek, 14 czerwca 2019 15:21

Michał Jeziorski po raz kolejny - najlepszy w Powiecie!

W naszej szkole każdy uczeń ma możliwość doskonalenia swoich umiejętności z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Mamy wielu uczniów zdolnych i ambitnych. W roku szkolnym 2018/19 odbyły się liczne konkursy międzyszkolne, w których nasi uczniowie zajęli najwyższe miejsca.

 

Ostatnim wielkim sukcesem z języka angielskiego naszych uczniów był udział w Konkursie: Angielskie Opole Lubelskie 2019, który odbył się 3 czerwca 2019 r. w Opolskim Centrum Kultury. Jest to Test Znajomości Języka i Kultury Krajów Anglojęzycznych przygotowany przez Szkołę Języków Obcych w Opolu Jolly Jelly. Z naszej szkoły na konkurs pojechało 20 osób, uczniów z liceum i technikum informatycznego: Michał Jeziorski, Szymon Zakrzewski, Natalia Błaszczyk,  Robert Kołodziej, Sandra Gołofit, Adriana Borowska, Filip Manowski, Jakub Wnuk i Krzysztof Furtak.

Zwycięzcą Konkursu został Michał Jeziorski z klasy 2 technikum. Gratulujemy najwyższego miejsca na podium!

Jednym z priorytetów naszej szkoły jest stwarzanie młodzieży różnego rodzaju okazji do sprawdzania swojej wiedzy i erudycji. Dlatego zachęcamy młodzież do udziału w Konkursach i Olimpiadach. Nasi uczniowie osiągają najlepsze wyniki.

Gratulujemy!!!

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości i 1 użytkownik