Sukcesy w konkursie na „Pikniku Trzeźwości”
Wpisany przez Pedagog   
poniedziałek, 17 czerwca 2019 10:31

Podczas tegorocznego „Pikniku trzeźwości” organizowanego przez Klub „Animus” i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, który odbył się 2 czerwca był przeprowadzony konkurs o uzależnieniach. Tradycyjnie wśród uczestników nie mogło zabraknąć uczniów Zespołu Szkół. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic z klasy pierwszej liceum, które wykazały się wysokim poziomem wiedzy.

Po udzieleniu odpowiedzi na kilka losowo wybranych pytań komisja konkursowa wyłoniła uczestników, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca:

Oliwia Wnuk- I miejsce

Kornelia Szlachetka- II miejsce

Aleksandra Skowrońska – III miejsce.

Wszystkie wyżej wymienione uczennice otrzymały cenne nagrody, a dla pozostałych uczestników organizatorzy przygotowali drobne upominki. Mamy  nadzieję, że oprócz nagród i upominków uczestnikom konkursu pozostanie wiedza, na temat konsekwencji uzależnień rozumianych bardzo szeroko.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości