Rok szkolny 2019-2020 rozpoczęty
Wpisany przez BW   
niedziela, 08 września 2019 22:09

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZS odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. W tym roku powitaliśmy w murach naszej szkoły  dużo większą liczbę pierwszoklasistów. Jesteśmy pewni, że nasi starsi uczniowie będą odnosić się do kolegów z życzliwością, tolerancją i empatią, wszak Zespół Szkół w Poniatowej to jedna wielka szkolna rodzina.

Czeka nas rok wielu zmian związanych z reformą edukacji., rok wytężonej pracy, wielu zadań i obowiązków. Uczniom życzymy jak najwyższych wyników w nauce, sukcesów w konkursach oraz rozwijania swoich pasji podczas zajęć dodatkowych. Wierzymy, że  godnie będą reprezentować nasza szkolę.  Nauczycielom zaś - jak najmniej kłopotów i problemów z uczniami, zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i wielu powodów do satysfakcji. Pracownikom administracji i obsługi spokojnej i efektywnej pracy. Rodzicom zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, nauczycielami , wychowawcami oraz dyrekcją.