Spotkanie integracyjne klasy T1ab
Wpisany przez MWiśniewska   
niedziela, 22 września 2019 19:00

19 września korzystając z pięknej pogody kończącego się już lata, uczniowie klas T1ab uczestniczyli  w klasowym  spotkaniach integracyjnym przy ognisku.   Było to ich pierwsze wspólne, pozaszkolne spotkanie. Uczniowie mieli okazję  pobyć na świeżym powietrzu, zjeść smaczną pieczoną kiełbaskę. Spotkanie przy ognisku dostarczyło  młodzieży mnóstwo radości i sprzyjało wzajemnemu poznawaniu się. Atrakcją były gry i zabawy, podczas których młodzież świetnie się bawiła rywalizując ze sobą oraz ćwicząc tężyznę fizyczną na boisku w Dąbrowie Wronowskiej.  Był też spacery po malowniczych lasach Poniatowej oraz krótka lekcja historii o początkach naszego miasta i hitlerowskim obozie pracy. Uczniowie mogli się  przekonać, że  spotkania klasowe mogą być przyjemne i  ciekawe.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości