Otrzęsiny klas pierwszych!
Wpisany przez JDomaszewska   
czwartek, 26 września 2019 12:31

Tradycją Zespołu Szkół jest aby  każdy pierwszak, który przekroczy mury naszej alma mater przeszedł chrzest. W tym roku szkolnym również tak było.  23 września klasy pierwsze zostały poddane przez starszych kolegów różnym próbom. Sprawdzane były ich wszystkie zmysły oraz talenty. Zjedzenie jabłka zawieszonego na sznurku okazało się nie lada wyzwaniem. najwięcej radości wzbudziły portrety wychowawców wykonane przez pierwszaków kredkami BAMBINO.

 

W rywalizacji zwyciężyła klasa T1ab , drugie miejsce zajęła klasa T1a, a trzecie klasa LO1ab. Ciekawie tego dnia prezentowała się klasa LO1ab i ich wychowawczyni pani Katarzyna Kobiałka ( uczniowie ubrani byli na czarno, natomiast pani Katarzyna na żółto). Uroczystość zakończyła się wspólnym tańcem kociaków i ich wychowawców. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwały dwa koty - Bonifacy i Filemon.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości