Rajd rowerowy na Pomorze
Wpisany przez MFiuk   
wtorek, 01 października 2019 10:08

Dnia  13 września odbył się rajd rowerowy, w którym uczestniczyły klasy T2a i T4a.

Spotkaliśmy się na placu targowym  w Poniatowej. Po sprawdzeniu listy obecności uczestników, podzieliliśmy się klasami na 2 grupy . Celem przejażdżki było Pomorze. Trasa prowadziła przez  Rozalin i Kazimierzów. Podziwialiśmy widoki i słuchaliśmy muzyki z przenośnego głośnika.

 

Z racji piątku 13-stego nie mogło się odbyć bez przeszkód. Niektórzy poprzebijali dętki podczas drogi, ale to nie przeszkodziło w dojeździe do celu. Na miejscu rozpaliliśmy ognisko i można było upiec kiełbaski. Czas mijał nam na wspólnych rozmowach, żartach. Pogoda dopisała. Wróciliśmy do domu około godziny 14-stej, cali i zdrowi,  z dobrymi wspomnieniami. Opiekunami byli P. Grażyna Chabucka,  P. Małgorzata Fiuk oraz P. Marek Mędrek i P. Paweł Gębka.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości