Uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Powiatu Opolskiego
Wpisany przez KKramek   
piątek, 04 października 2019 10:20

1 października w naszej szkole miała miejsce bardzo miła uroczystość. 105 uczniów ze szkół średnich  powiatu opolskiego otrzymało stypendia przyznane przez starostę Powiatu Opolskiego za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia ocen powyżej 4,75) oraz wybite osiągnięcia sportowe.

Mieliśmy przyjemność gościć starostę Powiatu Opolskiego pana Dariusza Piotrowskiego, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu panią Agnieszkę Dec, członka zarządu rady Powiatu Opolskiego pana Wojciecha Furtaka oraz dyrektorów szkół i przedstawicieli Rady Rodziców, uczniów i ich rodziców.

Szczególnie miły akcentem dla społeczności naszej szkoły było symboliczne przekazanie przez pana Starostę kluczyków do nowego samochodu. Biała strzała (dla niewtajemniczonych samochód żuk) ma swoją historię w życiu naszej szkoły, ale bardzo cieszymy się z nowego auta, tym bardziej, że zostało przyozdobione logo naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy władzom powiatu.

Po uroczystości na wszystkich gości czekał poczęstunek. Był czas na rozmowy i wymianę refleksji. Uroczystość została przygotowana przez klasy LO1B oraz T1B.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 182 gości