LO3 w Zakopanym
Wpisany przez DRachwał   
wtorek, 08 października 2019 11:38

Góry są piękne o tej porze roku. Z takim hasłem klasa trzecia liceum oraz jej towarzysze z innych klas wybrali się na trzydniową wycieczkę do Białego Dunajca i Zakopanego. Atrakcji było dużo i czas mijał bardzo szybko. Pierwszy dzień był relaksujący, bo po przyjeździe do Białego Dunajca i zakwaterowaniu u bardzo miłej pani Marysi odwiedziliśmy termy w Szaflarach. W następnym dniu realizowaliśmy program o wiele ambitniejszy – wejście na Gubałówkę. Niestety chmury przesłaniały nam piękne widoki. Następnie przeszliśmy do Butorowego Wierchu, a po drodze doświadczyliśmy pierwszego śniegu w tym roku. Potem  zjechaliśmy kolejką krzesełkową do Zakopanego. Po południu dodatkowy na spacer po Białym Dunajcu. Czwartek (na szczęście słoneczny) spędziliśmy w Energylandii. Szkoda, że to była ostatnia trzydniowa wycieczka naszej klasy ale na szczęście pozostaną nam zdjęcia, filmy i dobre wspomnienia.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości