Konkurs Wiedzy o Prawie Pracy i BHP „Poznaj swoje prawa w pracy”
Wpisany przez ZS Express   
piątek, 15 listopada 2019 19:22

Julia Radzik i Patrycja Wróbel laureatami etapu szkolnego

12 listopada po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs dotyczący zagadnień związanych z prawami pracy i bhp.  Uczestniczyło w nim 16 uczniów, byli to uczniowie klas T1ab, T1b, T3a i T2a. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 25 pytań.

Wynik rywalizacji okazał się nie do końca jasny, gdyż dwie uczennice uzyskały drugie miejsce i tą samą liczbę punktów. Regulamin przewiduje dwóch uczniów do reprezentowania szkoły na etapie regionalnym. Jeżeli wyniki testu nie pozwalają na wyłonienie dwóch zwycięzców (jednakowe wyniki uzyskało więcej niż 2 uczestników) istnieje konieczność  dogrywki. W związku z tym 15 listopada odbyła się dogrywka, w której wzięły udział Wioleta Łata i Patrycja Wróbel.

 

Ostatecznie w konkursie regionalnym naszą szkołę reprezentować będą: Julia Radzik kl. T1ab, Patrycja Wróbel kl. T1b.

Etap regionalny planowany jest na miesiąc marzec.  Życzymy dalszych sukcesów.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości