Udany start - VIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS
Wpisany przez Pedagog   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 14:45

W czwartek 5 grudnia odbyła się VIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS, której organizatorami, jak co roku, byli- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opolu Lubelskim i Wydział Edukacji, Zdrowia i Sportu Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów z klasy LO1b i T1a. Wszyscy uczestnicy rozwiązywali test składający się z 40 pytań typu otwartego i zamkniętego, jednokrotnego i wielokrotnego wyboru. Jak się okazało najlepiej z tymi trudnymi zadaniami poradzili sobie uczniowie z ZS zajmując pierwsze 4 miejsca.  Michał Kuś z klasy T1a zajął najwyższą lokatę, na II miejscu uplasował się Mirek Chabros z klasy LO1b, kolejne III miejsce zajęła Ola Goliszek z klasy T1a, a IV pozycję Julka Kubiś z klasy LO1b.

Wszyscy wykazali się dużą wiedzą na temat zakażeń HIV , zespołu AIDS i zakażeń krwiopochodnych. Wielogodzinna nauka pod kierunkiem pedagoga szkolnego przyniosła zasłużone efekty.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, a wyróżnieni nagrody. Fundatorem nagród był Starosta Powiatu Opolskiego Pan Dariusz Piotrowski, a wręczył je wspólnie z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Opolu Lubelskim Panią Renatą Kunc- Kozioł.

Gratulujemy naszym reprezentantom i czekamy na kolejne sukcesy podczas konkursów i olimpiad.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości