Gala stypendystów
Wpisany przez Pedagog   
środa, 18 grudnia 2019 09:48

W środę 11 grudnia  w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów w ramach  programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2019-2021”.

Program skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych, którzy są mieszkańcami województwa lubelskiego lub uczą się w województwie lubelskim oraz w roku szkolnym 2019/2020 kontynuują naukę w szkołach zawodowych – w branżowych szkołach I stopnia i klasach zasadniczych szkół zawodowych, technikach i szkołach policealnych.

Wśród  500 - osobowej grupy stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Wioleta Łata z kl. T3a, Michał Kuś z kl. T1a, Szymon Zakrzewski i Arek Rzedzicki z kl. T4a.  Wszyscy otrzymali listy gratulacyjne i upominki. Po części oficjalnej była krótka, ale jakże piękna część artystyczna w wykonaniu formacji tanecznej UDS w Lublinie.  Cała uroczystość odbywała się w Sali Operowej CSK, dzięki czemu miała podniosły charakter.

Gratulujemy wszystkim stypendystom i życzymy jeszcze lepszych ocen w obecnym roku szkolnym.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości