Ranking PERSPEKTYW - Zespół Szkół z tytułem „Brązowa Szkoła”
Wpisany przez Dyrektor   
sobota, 25 stycznia 2020 17:42

Z satysfakcją informujemy, że 9 stycznia 2020 r. Kapituła Rankingu najlepszych liceów i techników  Perspektyw przyznała nam tytuł Brązowej Szkoły. W Rankingu 2020 analizowano wyniki 2085 liceów ogólnokształcących oraz 1728 techników. Nasza szkoła zajęła  bardzo wysokie miejsca w rankingu województwa lubelskiego (liceum 51 miejsce, technikum 26 miejsce w województwie). Ranking Perspektyw to kopalnia wiedzy o szkołach w całej Polsce, umożliwia porównywanie szkół, sprawdzanie ich sukcesów i stanowi ważny punkt odniesienia dla rodziców i młodzieży. Głównym kryterium rankingowym w klasyfikacji liceów i techników są wyniki matury, zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych. W połączeniu z kryterium opartym na sukcesach szkół w olimpiadach oraz – w przypadku techników – z wynikami egzaminów zawodowych, daje to zestaw obiektywnych i sprawdzalnych kryteriów oceny. Dlatego jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszej szkoły. Doceniona została ciężka praca zarówno naszych uczniów jak i kadry pedagogicznej. Tak wysoka pozycja w rankingu dowodzi, że dobrej szkoły nie trzeba szukać daleko od rodzinnego miasta! Wyniki mówią same za siebie!

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości