Studniówka 2020
Wpisany przez Wiola Łata   
czwartek, 30 stycznia 2020 00:37

Tradycją jest, że pierwsza sobota ferii jest dla maturzystów Zespołu Szkół w Poniatowej wyjątkowym dniem, ponieważ odbywa się wtedy długo wyczekiwana studniówka. Ten wyjątkowy wieczór jest dla abiturientów oderwaniem od przygotowań i stresu związanego z maturą. Uroczysty bal odbył się 11 stycznia o godzinie 17 w restauracji „Pod jarzębinami”.

Część oficjalna rozpoczęła się od przemówień maturzystów, którzy serdecznie przywitali wszystkich uczestników oraz odczytali podziękowania kierowane do Grona Pedagogicznego za trud włożony w edukację i przygotowania do egzaminu dojrzałości. Głos zabrała również  Dyrektor Zespołu Szkół Pani Tatiana Lasota-Rodzik, która w swoim przemówieniu skierowała do maturzystów oraz ich rodziców słowa wsparcia i otuchy przed tym ważnym egzaminem.

Po wszystkich przemówieniach przyszedł czas na rozpoczęcie zabawy studniówkowej odtańczeniem uroczystego poloneza, do którego maturzyści przygotowywali się  długo i skrupulatnie pod opieką Pana Jacka Kiragi. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zasiedli do pięknie zastawionych stołów, które niemal uginały się od przepysznego jedzenia. Po posiłku wszyscy ochoczo ruszyli do tańca. Zabawa trwała do białego rana i z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego maturzysty tak samo, jak lata spędzone w naszej szkole.

Czekamy na więcej fotek od maturzystów. Jeśli chcesz umieścić fotkę na stronie szkoły prześlij ją na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości