Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
Wpisany przez ZS EXPRESS - Wiola Łata   
czwartek, 30 stycznia 2020 15:38

tenis30 stycznia w Zespole Szkół w Chodlu odbył się drużynowy turniej tenisa stołowego. W zawodach wzięli udział: Zespół Szkół z Poniatowej, Zespół Szkół Zawodowych z Opola Lubelskiego, Liceum Ogólnokształcące z Opola Lubelskiego oraz Zespół Szkół z Chodla. Naszą szkołę reprezentowali: Wioleta Łata, Martyna Adamczyk, Dominik Maciąg, Łukasz Gazda i Szymon Zakrzewski. Mecze rozgrywane były  sprawiedliwym systemem „każdy z każdym”. Nasi reprezentanci mimo stresu radzili sobie bardzo dobrze, a rozgrywane mecze były na wysokim poziomie. Niestety w obu przypadkach podczas spotkania z Zespołem Szkół Zawodowych z Opola Lubelskiego nasi zawodnicy po zaciętej rywalizacji przegrali 2:3.  W klasyfikacji końcowej dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli II miejsca.