LO1 B zaadoptowała koalę
Wpisany przez KKramek   
niedziela, 02 lutego 2020 15:45

Szalejące w Australii pożary wyrządziły ogromne spustoszenie w środowisku naturalnym wielu zwierząt. Klasę LO1B i jej wychowawczynię panią Katarzynę Kramek-Mazur szczególnie poruszył los misiów koala, które w szpitalu dla dzikich zwierząt są intensywnie leczone i rehabilitowane. Postanowiliśmy współnie zaadoptować misia, nasz wybór padł na Anwena, który ma poparzoną znaczną część ciała, a przede wszystkim przednie i tylnie łapki. Nasza adopcja sfinansuje roczną opiekę nad naszym milusińskim. Incjatorką tej akcji była Wiktoria Ciosek, a wszyscy chętnie przyłączyli się do akcji. Bardzo cieszymy się, że młodzież jest tak wrażliwa na krzywdę zwierząt i chętna do niesienia pomocy.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości