Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców
Wpisany przez ZS Express $ Wiktor Tkaczyk
czwartek, 13 lutego 2020 06:50

siatka_ch6 lutego  nasi uczniowie uczestniczyli w zawodach w piłce siatkowej chłopców w Opolu Lubelskim. Rywalizowały ze sobą 4 drużyny: ZS Poniatowa, LO  i ZSZ  Opole lubelskie oraz  ZS Chodel. Rozgrywki odbywały się w systemie ,,każdy z każdym”.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z LO Opole .  Mecz był bardzo zacięty,  pierwszy set wygraliśmy z łatwością, natomiast w 2 pojawiły się błędy w naszej grze co skutkowało przegraną kolejnego setu. W 3 secie ,,time break” nasza szkoła nie poradziła sobie najlepiej i zakończyliśmy go z wynikiem 15:13. Drugi mecz rozegraliśmy z ZSZ  Opole który również niestety przegraliśmy. Ostatni mecz był  ze szkołą z Chodla który bez problemu wygraliśmy. Finalnie nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali: Kamil Nowak , Kuba Wnuk, Filip Manowski , Kacper Rybarczyk , Marek Karabela ,Paweł Górniak , Wiktor Tkaczyk , Miłosz Bartkowiak , Kuba wójcik i Wojtek Mazur.