Komunikat Dyrektora w zwiazku z koronawirusem
Wpisany przez Dyrektor   
środa, 04 marca 2020 10:24

Szanowni rodzice, uczniowie, nauczyciele!

Z uwagi na duże prawdopodobieństwo pojawienia się w Polsce koronawirusa przysyłam informacje dotyczące profilaktyki.

Jak się okazuje w walce z chorobą najważniejsza jest właściwa higiena i zdrowy rozsądek.

 

Koronawirus – co musisz wiedzieć?

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z PÓŁNOCNYCH WŁOCH

 

Informuję również, że uczniowie na godzinach wychowawczych zostali zapoznani z profilaktyką koronowirusa. Poza tym w budynku szkoły są rozpowszechnione niezbędne informacje związane z profilaktyką koronowirusa. Przygotowane informacje znajdują się w widocznych miejscach, są to gazetki ścienne oraz informacje zamieszczane w ciągach komunikacyjnych. Instrukcje związane z myciem rąk znajdują się w każdej łazience.

Szanowni Państwo!

W zakresie profilaktyki zdrowotnej, w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowania na koronawirusa, zwracamy się do Państwa z apelem, aby nie posyłać przeziębionych lub chorych dzieci do szkoły.

Jeżeli Państwa dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, należy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Z poważaniem dyrektor Zespołu Szkół w Poniatowej Tatiana Lasota-Rodzik

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 144 gości