Wycieczka do Lublina klasy LO1a
Wpisany przez Anna Bieńko   
piątek, 06 marca 2020 08:14

6 lutego klasa LO1a udała się na krótką wycieczkę do Lublina. Oprócz wychowawczyni Pani Joanny Mazur towarzyszyła nam Pani Izabela Walczak. Pojechało z nami także parę uczniów z T1a. Pierwszym punktem programu były łyżwy na ICEmanii. Niektórzy średnio zaawansowani, inni pierwszy raz na lodzie a od razu inni śmigali jak strzała! Jednak wszyscy świetnie się bawili J Spotkaliśmy nawet Spiderman’ a! Następnie podjechaliśmy na Stare Miasto, a potem przeszliśmy pieszo do Let me out. Rozwiązywaliśmy zagadki w różnych pokojach, m.in. Laboratorium Frankensteina, Kraina Czarów czy Dziupla złodziei. Po wysiłku fizycznym i intensywnym logicznym myśleniu w „escape roomach” udaliśmy się do Tarasów Vivo. Po posileniu się wróciliśmy do domu.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 197 gości