Powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt
Wpisany przez Wiola Łata   
poniedziałek, 09 marca 2020 20:52

reczna-dz4 marca w hali sportowej w Opolu Lubelskim odbyły się powiatowe zawody w piłkę ręczną dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny. W pierwszym meczu naszymi rywalkami były uczennice Liceum Ogólnokształcącego. Początkowa faza rozgrywek to dla uczestników duży stres, który i tym razem towarzyszył obu drużynom od samego początku. Finalnie spotkanie zakończyło się remisem 2:2. W drugim meczu przeciwko naszym szczypiornistkom wystąpiły dziewczęta z Zespołu Szkół Zawodowych. Od samego początku tego spotkania wyraźnie dominowałyśmy zdobywając bramkę za bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:3. W klasyfikacji końcowej Zespół Szkół z Poniatowej zajął I miejsce. Każdy mecz podzielony był na dwie połowy trwające po 10 minut. Nasze zawodniczki do zawodów przygotowała Pani Jolanta Zarzycka. Skład zwycięskiej drużyny: Julia Walencik, Aleksandra Goliszek, Wioleta Łata, Nadia Ciechańska, Wiktoria Zdyb, Zuzanna Czarnota, Julia Wiśniewska, Julia Boćkowska, Karolina Żydek, Anna Bancerz, Eliza Pyta i Anna Wójcicka.