Szczęśliwej drogi, już czas! Żegnamy Was, Koleżanki i Koledzy z klas maturalnych!
Wpisany przez Wiola Łata   
czwartek, 23 kwietnia 2020 18:36

Drodzy Maturzyści, nadszedł w końcu ten czas, gdy opuszczacie mury naszej szkoły. W imieniu Grona Pedagogicznego, pracowników szkoły, Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów chcielibyśmy bardzo Wam podziękować za ten czas, który razem tutaj spędziliśmy.

Przypomnijcie sobie pierwszy raz, gdy jeszcze jako dzieci przekroczyliście próg Zespołu Szkół w Poniatowej, pierwsze zawiązane tutaj przyjaźnie, miłości,  wspólne wycieczki, przerwy, wyprawy do sklepu pana Górniaka, spędzone razem chwile. Wszystko ma jednak swój początek oraz koniec. Czas mija tak nieubłaganie szybko i gdy początkowo mogłoby się wydawać, że ukończenie szkoły jest dla Was tak odległym wydarzeniem, to dzisiaj staje się ono faktem.

W Waszym życiu przyszedł czas, gdy musicie rozpocząć nowy etap i tylko od Was zależy, jaką pójdziecie drogą. Nie oznacza to jednak rozłąki, ani zapomnienia o tych, którzy towarzyszyli Wam przez te wszystkie lata, czyli o Waszych wychowawcach i nauczycielach oraz Waszych kolegach i koleżankach. Mamy nadzieję, że wspomnienia z lat spędzonych w Zespole Szkół w Poniatowej będą towarzyszyć Wam przez całe życie oraz że będziecie wspominać ten czas z uśmiechem na twarzy.

 

Przed Wami jeszcze najważniejsza próba, czyli egzamin dojrzałości. Wszyscy mocno wierzymy, że matura niczym Was nie zaskoczy. Jesteśmy przekonani o tym, że trud, jaki włożyliście w przygotowania, zaowocuje osiągnięciem wymarzonych wyników, a co za tym idzie, dostaniem się na upragniony kierunek studiów oraz podjęciem pracy, która będzie sprawiała Wam przyjemność i będzie drogą do samorealizacji.

Żegnamy Was, kochani Maturzyści,najszczerszymi życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech to dorosłe życie, które właśnie się przed Wami rozpoczyna, przyniesie radość i satysfakcję. Trzymamy za Was kciuki i  mamy nadzieję, że gdziekolwiek poprowadzi Was los, będziecie szczęśliwi.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 118 gości