Projekty ZS - płatne staże zawodowe
Dni Otwarte-online
wtorek, 26 maja 2020 08:10
Europejskie
praktyki zawodowe
Staże u lokalnych
pracodawców

Chcesz w wakacje pracować, zarobić i zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w rzeczywistej firmie, przedsiębiorstwie.

Zostań uczniem Zespołu Szkół.

Jeżeli tylko reżim związany z koronawirusem pozwoli, w bezpiecznym terminie, 20 naszych uczniów weźmie udział w praktykach w Czechach, w ramach projektu „Europejskie praktyki zawodowe kluczem do rynku pracy”

Dzięki wcześniej realizowanym projektom unijnym, już 70 uczniów naszej szkoły odbyło płatne wakacyjne staże zawodowe u okolicznych przedsiębiorców: WentworthTech Sp.z.o.o., Pawtrans Holdind Sp.z.o.o., Metalton G.Olchawski SP.J., Orzeł S.A.

Dziękujemy tym firmom, nie tylko za umożliwienie naszym uczniom zdobycie praktycznej wiedzy związanej z wykorzystaniem najnowszych technologii, ale również za dużą pomoc, zarówno merytoryczną jak i finansową podczas organizacji wielu projektów edukacyjnych, m.in. corocznego „Poniatowskiego Forum Nowych Technologii”.

Nasza współpraca z w/w przedsiębiorcami w skali szkolnej oceniamy na celujący, w skali ogólnej jest bezcenna.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!!