Projekty - współpraca z Sempre a Frente i z Wolontariatem Studenckim „ Projektor”
Dni Otwarte-online
wtorek, 02 czerwca 2020 08:25

Szkoła to także miejsce, gdzie można realizować swoje pasje, zainteresowania, rozwijać uzdolnienia -  zostań uczniem  ZS w Poniatowej, a sam się o tym przekonasz.

Aktywator 
Młodzieżowy
Goście z Gruzji
i Azerbejdżanu
Coca – Cola
HBC Polska
#Youth Empowered
Mała ojczyzna
wspólna sprawa

dsc01970

dsc00013

w1

dsc08650

Ciekawe projekty, warsztaty, zajęcia, spotkania - Ty również będziesz mógł w nich uczestniczyć.

To wszystko dzięki Stowarzyszeniu Sempre a Frente, z który współpracujemy już od wielu lat. Jesteśmy jedną z niewielu szkół (poza Lublinem), w której Stowarzyszenie realizowało tyle różnorodnych warsztatów i projektów. Nasi uczniowie przez ostatnie cztery lata, jako jedyni reprezentanci nie objęci programami skierowanymi do uczniów lubelskich szkół byli zapraszani na Festiwal Aktywności Młodych.

Ta współpraca wielu uczniom Zespołu Szkół kojarzy się z niekonwencjonalnymi zajęciami i projektami:

  • „Aktywator  Młodzieżowy”
  • zajęcia prowadzone przez gości z Gruzji i Azerbejdżanu
  • pilotażowy program edukacyjny Coca – Cola HBC Polska #Youth Empowered: „Możesz więcej niż myślisz”
  • „Młodzież ma głos”
  • "Przestrzeń from Facebook" – warsztaty.

Współpracowaliśmy także z Wolontariatem Studenckim „ Projektor”, dzięki czemu nasi uczniowie uczestniczyli w ciekawych zajęciach szkolnych (Kryminalistyka, „Mała ojczyzna- wspólna sprawa”), a także mogli dobrze wykorzystać swój czas poza lekcjami realizując projekty:

  • Graffiti,
  • Wspólna scena,
  • Wspólna sztafeta.