ZS Express - wydanie specjalne dla ósmioklasisty
Dni Otwarte-online
Wpisany przez ZS Express   

Koleżanki i koledzy z klas ósmych. Dzisiaj pierwszy dzień waszych egzaminów na zakończenie szkoły podstawowej. Mocno trzymamy za Was kciuki i życzymy wam przysłowiowego "połamania pióra" i zdobycia jak największej ilości punktów.

Przed wami ważna decyzja wyboru szkoły średniej. Zapraszamy Was do naszej szkoły, Zespołu Szkół w Poniatowej. Młodzi redaktorzy gazetki szkolnej Wiola, Kuba i dwóch Michałów  przygotowali dla Was specjalne wydanie ZS Express. Tam dowiecie się dlaczego warto wybrać nasza szkołę. Zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na Facebook'u Rekrutacja 2021 oraz artykułów w sekcji Dni Otwarte Online na stronie naszej szkoły.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości