Witaj w naszej szkole

Jeżeli trafiłeś tutaj celowo, mamy nadzieję, że informacje tu zamieszczone zaspokoją Twoje oczekiwania, jeżeli był to przypadek,  wierzymy, że tak szybko nie „klikniesz” wstecz i znajdziesz dla siebie coś ciekawego.

 

Uczniowie naszej szkoły i ich rodzice znajdą tu informacje o aktualnych wydarzeniach, obejrzą galerię interesujących zdjęć, przeczytają o tym, co być może umknęło ich uwadze z życia naszej społeczności.

Absolwenci zapewne z sympatią i ze wzruszeniem wspomną lata swojej młodości. Może wrócą wspomnienia wszystkich "wzlotów" i "upadków" widziane z innej perspektywy, a absolwenci - rodzice obecnych uczniów odnajdą swoje ślady na tych stronach.

Gimnazjaliści, przed którymi ważna decyzja o wyborze szkoły, znajdą tu informacje, które pomogą im w jej podjęciu. Powitamy Was w murach naszej szkoły z przyjemnością. Jesteśmy przekonani, że dobrze przygotuje ona Was do dorosłego życia oraz zapewni wiele nieprzemijających wrażeń.