Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Mikołajki online
Wpisany przez KKobiałka   
poniedziałek, 07 grudnia 2020 12:14

Mikołaj dostosował się do rzeczywistości, w której żyjemy i odwiedził Zespół Szkół w Poniatowej wirtualnie. Pytał czy uczniowie i nauczyciele byli grzeczni, jeśli tak, dostali wirtualne prezenty, a niektórzy najgrzeczniejsi namacalne. Nie było łatwo, bo każdy musiał zmierzyć się z zagadką od Mikołaja, np.:

❓ Jest sroga pani na świecie, znasz ją dobrze miłe dziecię. Ma trzech synów. Pierwszy - ostry w uszy szczypie. Drugi- miękki w białe płatki, chociaż dobry w oczy sypie. Trzeci- twardy, jak szkło gładki. Nazwij synów, nazwij matkę i już całą masz zagadkę.
❓ Jakie węże na drutach rosną? Zimą są na szyi, a w lecie w szafie zasną.
❓ Dwie siostry na dole, para braci z boku, bez nich żaden narciarz nie zjedzie ze stoku.
❓ Noworocznych wiele życzeń niesie dzieciom mroźny.

 

Dni Otwarte - online 2021

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Z ostatniej chwili

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości