Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Próbny egzamin z kwalifikacji MG.44
Wpisany przez PGębka   
środa, 09 grudnia 2020 20:33

02 oraz 09 grudnia uczniowie klasy IV technikum mechanicznego wzięli udział w próbnym egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w kwalifikacji MG.44 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń.  Podczas egzaminu uczniowie poznali procedury obowiązujące podczas egzaminu teoretycznego i praktycznego. Odbyli instruktaż stanowiskowy i BHP. Przeprowadzenie egzaminu pozwoliło na sprawdzenie swoich umiejętności zawodowych i poprawienie ewentualnych błędów i nadrobienie zaległości. Właściwy egzamin już niedługo. Próbę przygotował i przeprowadził Paweł Gębka.

 

Dni Otwarte - online 2021

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Z ostatniej chwili

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości