Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

OITiW edycja 2020_2021
Wpisany przez ZS Express nr 24   
wtorek, 15 grudnia 2020 20:01

Eliminacje szkolne OITiW edycja 2020_2021 Blok B – Wynalazczość
Zawody I stopnia - eliminacje wewnątrzszkolne.

W bieżącym roku szkolnym wzorem lat ubiegłych w naszej szkole została przeprowadzona się kolejna edycja Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.    Dnia 15.12.2020 r. (wtorek) o godzinie 12.20 na TestPortalu odbył się finał szkolny OITiW. W rywalizacji udział wzięło 8 uczniów (2 z kl. T1ab, 3 z kl. T2a, 1 z kl.  T2b oraz 2 z kl. T2ab). Po połączeniu się na kanale głosowym na Discordzie i uzyskaniu niezbędnych instrukcji, uczestnicy rozpoczęli rozwiązywanie testu, który przebiegł bez żadnych problemów. Test zawierał 48 pytań wielokrotnego wyboru, na jego rozwiązanie uczniowie mieli 60 minut.
Zakres tematyczny
1. Prawo własności przemysłowej
2. NAJKRÓTSZA HISTORIA WYNALAZKÓW
Po zakończeniu zostały ogłoszone wyniki – do trójki, która będzie reprezentować naszą szkołę w etapie okręgowym: Kamil Karczmarski- T1ab, Szymon Dec -T2ab i Kinga Łata- T1ab.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Olimpiada rozwija pasję i kształtuje umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy podnosząc aktywność poznawczą młodzieży uzdolnionej. To decyduje o lepszym przygotowaniu uczniów do dalszego kształcenia, a tym samym wyznacza drogę do ścisłej współpracy z wyższymi uczelniami.


 

Dni Otwarte - online 2021

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Z ostatniej chwili

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości