Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Pomagamy!
Wpisany przez Pedagog   
wtorek, 15 grudnia 2020 20:57

Szerząca się w naszej szkole od wielu lat idea pomagania i w tym roku znalazła realne potwierdzenie. Postanowiliśmy jako pracownicy w ramach ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” pomóc rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej.

Było to działanie na szeroką skalę, bo wspólnie z nami dołączyło do pomocy wiele osób prywatnych, lokalni przedsiębiorcy (firma „Probatus”,  Max Elektro Wosik, sklep papierniczy Państwa Baranów, "Lech-But" Sklep Obuwniczy Leszek Hulak),  sąsiednie szkoły i jednostki ochotniczych straży pożarnych. Dzięki hojności tak dużej liczby osób zapewniliśmy wiele potrzeb „naszej” rodziny.

Okazuje się, że pomimo tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji (COVID-19) nadal jest wiele ludzi o otwartych sercach, dla których pomaganie to nie obowiązek, a radość dzielenia się z innymi.

Dziękujemy wszystkim za wspólne działanie!