Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

29 Finał WOŚP
Wpisany przez Pedagog   
poniedziałek, 08 lutego 2021 15:45

Mimo pandemii i mrozu  nasi wolontariusze, jak co roku, wzięli udział w zbiórce ulicznej podczas 29 Finału WOŚP. W tym roku zbieraliśmy fundusze na  dziecięcą laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Mroźna pogoda nie odstraszyła wolontariuszy z ZS, którzy tradycyjnie stanowili najliczniejszą, bo 33 osobową, grupę osób pełniących dyżury podczas niedzielnego kwestowania.

Czas pandemii nie sprzyja spotkaniom i wspólnym spacerom, dlatego też znacznie mniej ludzi można było spotkać na mieście. Na szczęście na mieszkańców Poniatowej możemy liczyć w każdej prowadzonej akcji charytatywnej.  Dzięki temu udało nam się zebrać całkiem ładną kwotę – 6510,58 złotych.

Bardzo dziękujemy ofiarodawcom za  hojność i „ciepłe” słowa, które rozgrzewały nas, mimo dotkliwego zimna. Taki odbiór społeczny jest zachętą do udziału w kolejnych, podobnych akcjach. I oczywiście liczymy na to, że grono naszych szkolnych wolontariuszy będą zasilali następni uczniowie.