Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Konkurs Wiedzy BHP
Wpisany przez Kinga Łata & ZS Express Nr 25   
wtorek, 02 marca 2021 18:01

"Poznaj swoje prawa w pracy" Regionalny etap konkursu Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie

25 lutego 2021 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie odbył się etap regionalny konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp „Poznaj swoje prawa w pracy”.  Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapy szkolnego Szymon Dec (T2ab) i Kinga Łata (T1ab). Ze względu na panującą pandemię konkurs odbył się w z zachowaniem wszelkich  zasad reżimu  sanitarnego. W konkursie udział wzięło 18 szkół, każdą ze szkół reprezentowało po 2 uczniów. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu składającego się z 35 pytań. Całkowity czas na jego rozwiązanie wynosił 40 minut. Rywalizacja była niezwykle zacięta- różnice w osiągniętych wynikach były niewielkie, żeby wyłonić trójkę zwycięzców, konieczna byłą dogrywka, gdyż 5 uczniów z najwyższymi wynikami zdobyło jednakową liczbę punktów. Wśród osób biorących udział w dogrywce znalazł się Szymon, jednakże nie udało mu się zakwalifikować do zwycięskiej trójki, przegrał o 0,5 punktu.

Dzięki udziałowi w konkursie wiedza wszystkich uczestników z zakresu prawa pracy oraz bhp w znaczny sposób się pogłębiła, uzupełniła oraz utrwaliła. Poprzez udział w konkursie wszyscy jesteśmy bogatsi o wiedzę która z pewnością przyda nam się w przyszłości. Koordynatorem konkursu był profesor Marek Wawrzyniak za co należą mu się szczególne podziękowania.

 

Dni Otwarte - online 2021

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Z ostatniej chwili

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości