Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Warsztaty – „Drukarka 3D w technologii stereolitograficznej”
Wpisany przez MW   
wtorek, 16 marca 2021 17:51

W sobotę 20 marca 2021 w naszej szkole odbędą się warsztaty rozpoczynające budowę drukarki 3D w technologii stereolitograficznej. Nasi uczniowie po zakończonym około miesiąc temu przyśpieszonym, bez wątpienia wymagającym kursie programowania i zarządzania projektami prowadzonym przez chłopaków z EduLink Lublin, razem z Adamem Pucickim i Rafałem Szuwalskim rozpoczną inżynierski projekt, budowę drukarki addytywnej wykorzystującej technologię stereolitograficzną (SLA). Zadanie postawione przed uczestnikami warsztatu wcale nie jest proste, ponieważ sprzęt będzie budowany z surowych podzespołów (od zera), to znaczy  elementy  będzie trzeba polutować, złożyć komponenty, zaprogramować  i przetestować, krok po kroku.

Zachęcamy do śledzenia i dopingowania naszych innowatorów  oraz do śledzenia nas, aby nie przegapić kolejnych projektów.

 

Dni Otwarte - online 2021

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Z ostatniej chwili

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości