Rok 2009-2010
Koniec roku 2009/2010
piątek, 25 czerwca 2010 00:00

 

Na  ten dzień oczekiwali wszyscy, uczniowie i nauczyciele. Po długim i ciężkim roku szkolnym, nadszedł czas wakacji. Wielu naszych uczniów w pełni zasłużyło na wypoczynek. Są wśród nich uczniowie, którzy  osiągnęli  dobre i bardzo dobre wyniki w nauce (patrz fotki), mamy laureatów Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości, którzy jak co roku zwyciężyli w etapie wojewódzkim i dobrze sobie radzili w finale ogólnopolskim, mamy zwycięzców konkursów rejonowych, a także dobrych sportowców, którzy choć nie zawsze zajmowali pierwsze miejsce, z godnością i wielkim zaangażowaniem reprezentowali szkołę w rozgrywkach sportowych.

Więcej…
 
Imprezy klasowe
środa, 23 czerwca 2010 20:30

Szkoła to nie tylko nauka, ale również kontakty z kolegami, wspólne spędzanie czasu, przyjaźń. Nie samymi lekcjami uczeń żyje. Stąd dużą popularnością cieszą się wspólne imprezy klasowe. Niestety są uczniowie, którzy stronią od tego typu imprez. Może jak zobaczą fotki ze wspólnych spotkań, ognisk, kuligów, wycieczek, wypadów do kina, teatru itp., nie odmówią udziału w kolejnym spotkaniu z kolegami. Zachęcamy klasy do dostarczania zdjęć uwieczniających ciekawe spotkania pozalekcyjne

 

Więcej…
 
Wycieczka na Roztocze - kl.T3a, T2a, T1a
czwartek, 10 czerwca 2010 00:00

W słoneczny poranek 8 czerwca uczniowie z klas:T1a, T2a, T3a wyjechali na długo planowaną wycieczkę. Miejscem docelowym było małe, roztoczańskie miasteczko Zwierzyniec. Plan był bardzo ambitny, gdyż w ciągu trzech dni (8-10.06.2010) zamierzaliśmy zobaczyć najpiękniejsze zakątki Roztocza.

Więcej…
 
Maraton przyrodniczy
poniedziałek, 07 czerwca 2010 00:00

Rozstrzygniecie wielotygodniowego maratonu przyrodniczego już za nami. W finale wzięły udział 4 osobowe drużyny z klas: T3a, T2a, T2b, Lp2b. Pytania były bardzo łatwe i bardzo trudne, obejmowały zagadnienia z matematyki, chemii, fizyki, geografii, biologii. Ten jakże emocjonujący finał był podsumowaniem projektu - "Maraton przyrodniczy”, realizowanego w ramach działań komisji przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

 

Więcej…
 
Matura
wtorek, 11 maja 2010 21:02

Pierwsze egzaminy już z za nami. Charakterystyka bohatera "Świętoszka" i przemyślenia na temat godnego życia i śmierci w "Zdążyć przed Panem Bogiem"  - to tematy do wyboru, z którymi musieli zmierzyć się maturzyści, pisząc eseje na egzaminie z polskiego na poziomie podstawowym. W opinii naszych maturzystów nie było tak łatwo, tekst o Internecie stwarzał wiele możliwości interpretacji. Wszyscy boją się klucza odpowiedzi.

Więcej…
 
Dzień Otwarty
poniedziałek, 10 maja 2010 20:57

Był to bardzo ważny dzień dla uczniów i nauczycieli ZST. Gościliśmy uczniów gimnazjum, którzy przyszli do naszej szkoły poznać ofertę edukacyjna, obejrzeć klasy i pracownie wraz z bazą dydaktyczną. 
Spotkanie rozpoczęło się na sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości. Uczniowie z ZST rozbawili publiczność swoimi występami. Były występy taneczne chłopców i dziewcząt, kabaret, grał zespół muzyczny.. Furorę zrobił występ grupy tanecznej BALERINKI.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3