Opis kierunków - Branżowa Szkoła I stopnia

Zasadnicza Szkoła Zawodowa daje Wam dobre przygotowanie do wykonywania zawodu. Pozwala zdobyć kwalifikacje ułatwiające podjęcie pracy w wybranym zawodzie. Umożliwia dalsze kształcenie w szkołach ponadgimnazjalnych. Szkoła przygotowuje Was do stosowania nowoczesnych metod wytwarzania i produkcji. W Zasadniczej Szkole Zawodowej zdobędziesz pełne kwalifikacje do wykonywania wybranego zawodu.


 

Proponowane kierunki kształcenia:Elektromechanik

Elektromechanik wykonuje prace montażowe i demontażowe, instalacyjne, konserwacyjne, naprawcze i remontowe aparatury, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz elektromechanicznych, a także instalacji elektrycznych, elektrycznych przyrządów pomiarowych, sprzętu kinowego i gospodarstwa domowego, reklam świetlnych, oraz podzespołów elektrycznych lotniczych, okrętowych i samochodowych. Wykonuje wszelkiego typu instalacje elektryczne oświetleniowe, siłowe, sterujące i sygnalizujące, z dobieraniem odpowiednich przewodów, osprzętu instalacyjnego, urządzeń rozdzielczych i zabezpieczających.

Więcej…
 
Operator obrabiarek skrawających

Specjalizacja: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC.

Uczeń na tym kierunku zdobędzie kwalifikacje zawodowe związane z wytwarzaniem i obróbką elementów drewnianych a zwłaszcza do planowania organizacji warsztatu pracy stolarza i pracami w stolarni. 
Szkoła kształci w zakresie zdobywania wiedzy ogólnej i umiejętności praktycznych obróbki i produkcji drzewnej.
Umożliwia zdobycie ciekawego zawodu poszukiwanego na lokalnym i ogólnym rynku pracy.

Więcej…